Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Skład, funkcje, kontakt, dyżury Rady Gminy

Imię i nazwisko Funkcja Adres e-mail Numer telefonu     
Grażyna Ogrodowicz-Nitka Przewodnicząca
Rady Gminy Zawonia
539 312 026
Marek Michałowski Wiceprzewodniczący
Rady Gminy Zawonia
609 513 468
Jan Ciosk Radny Rady Gminy Zawonia 507 011 396
Wanda Fabianowicz-Niwa Radna Rady Gminy Zawonia 607 711 525
Katarzyna Grech Radna Rady Gminy Zawonia 533 292 744
Izabella Grzelak Radna Rady Gminy Zawonia    
Monika Jasik Radna Rady Gminy Zawonia 663 353 342
Aneta Jasińska-Madra Radna Rady Gminy Zawonia  
Jarosław Jerdonek Radny Rady Gminy Zawonia  
Joanna Kaleńczuk Radna Rady Gminy Zawonia  
Zdzisław Marszałek Radny Rady Gminy Zawonia 602 190 812
Krzysztof Onyśko Radny Rady Gminy Zawonia 663 864 997
Robert Radota Radny Rady Gminy Zawonia   782 916 539
Czesław Warzecha Radny Rady Gminy Zawonia  
Jolanta Wojtala Radna Rady Gminy Zawonia    

 

W czwartki dyżur telefoniczny do końca listopada 2020r. pełnią:

  1. Radny Czesław Warzecha;
  2. Członkowie klubu radnych "Nasza Gmina Wspólna Przyszłość";
  3. Przewodnicząca Rady Gminy Zawonia.

 

PDFSkład Rady Gminy Zawonia.pdf


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Aneta Jasińska-Madra Przewodnicząca
2. Joanna Kaleńczuk Wiceprzewodnicząca
3. Katarzyna Grech Członek
4. Wanda Fabianowicz-Niwa Członek
5. Jarosław Jerdonek Członek
6. Robert Radota Członek
7. Czesław Warzecha Członek


Komisja Rozwoju Gospodarczego, Planu i Budżetu:

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Marek Michałowski Przewodniczący
2. Jolanta Wojtala Wiceprzewodnicząca
3. Katarzyna Grech Członek
4. Izabella Grzelak Członek
5. Monika Jasik Członek
6. Grażyna Ogrodowicz-Nitka Członek


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej:

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Krzysztof Onyśko Przewodniczący
2. Monika Jasik Wiceprzewodnicząca
3. Jan Ciosk Członek
4. Izabella Grzelak Członek
5. Jarosław Jerdonek Członek
6. Marek Michałowski Członek
7. Roberta Radota Członek
8. Czesław Warzecha Członek
9. Jolanta Wojtala Członek


Komisja Oświaty, Kultury i Sportu oraz Zdrowia i Spraw Socjalnych:

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Izabella Grzelak Przewodnicząca
2. Zdzisław Marszałek Wiceprzewodniczący
3. Wanda Fabianowicz-Niwa Członek
4. Katarzyna Grech Członek
5. Aneta Jasińska-Madra Członek
6. Joanna Kaleńczuk Członek
7. Grażyna Ogrodowicz-Nitka Członek
8. Czesław Warzecha Członek


Komisja Rewizyjna:

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Robert Radota Przewodniczący
2. Wanda Fabianowicz-Niwa Wiceprzewodnicząca
3. Katarzyna Grech Członek
4. Aneta Jasińska-Madra Członek
5. Joanna Kaleńczuk Członek
6. Zdzisław Marszałek Członek
7. Krzysztof Onyśko Członek


PDFKomisje Rady Gminy 2019-2023.pdf